پاکستان ,پارلمان ,کشور ,رییس ,آمریکا ,سابق ,پارلمان پاکستان ,رییس سابق ,سابق پارلمان ,اسلام هستند ,جهان اسلام ,سابق پارلمان پاکستان ,جهان اسلام

رییس سابق پارلمان پاکستان:

آمریکا و هندوستان دشمن جهان اسلام هستند

رییس سابق پارلمان پاکستان از آمریکا و هندوستان به عنوان عامل ناامنی در این کشور یاد کرد.

زمان : ۱۳۹۵/۷/۳ - ۰۸:۰۷

به گزارش خبرگزاری رسا، فخر امام، رییس سابق پارلمان پاکستان در سخنانی که در همایش «امنیت» از سوی موسسه عزاداری و نهضت راواداری منطقه ملتان در مقبره حضرت شاه شمس برگزار شد، اوضاع کشور را نگران کننده خواند و گفت: آمریکا و ھندوستان پشت عملیات تروریستی و ناامنی در پاکستان قرار دارند.

وی با اشارہ به این که بعضی از گروہ ھای پاکستانی ابراز دست قدرت ھای استکباری شدہ اند، افزود: مردم و دولت باید همکاری کرده و امنیت را به پاکستان بازگردانند.

مخدوم سید غلام یزدانی گیلانی نیز در سخنان خود آمریکا، رژیم صهیونیستی و ھندوستان را دشمن ملت پاکستان عنوان کرد و ابراز داشت: نگرانی ھر سه کشور قدرت گرفتن جھان اسلام است و بر همین اساس در پی تشدید بحران در کشورهای اسلامی هستند.

جمشید احمد دستی عضو پارلمان پاکستان نیز ھندوستان و آمریکا را عامل بحران در کشور دانست و با ام الفساد خواندن آمریکا، از دولتمردان پاکستان خواست که از این کشور دوری کند.

http://www.rasanews.ir/detail/News/451392/26

منبع اصلی مطلب : آسیا نیوز
برچسب ها : پاکستان ,پارلمان ,کشور ,رییس ,آمریکا ,سابق ,پارلمان پاکستان ,رییس سابق ,سابق پارلمان ,اسلام هستند ,جهان اسلام ,سابق پارلمان پاکستان ,جهان اسلام
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

پو اس ام اس : فخر امام رییس سابق پارلمان پاکستان: آمریکا و هندوستان دشمن جهان اسلام هستند