جمعيت ,افراد ,درگيرى ,مجروح ,ميان ,پشتونکوت ,احزاب جمعيت ,افراد مسلح ,مجروح گرديدند ,درگيرى ميان ,ميان افراد ,ميان طرفداران جمعيت

در درگيرى تازه ميان طرفداران جمعيت و جنبش ٩ تن مجروح شد

Sep 25, 2016 - 09:27

ميمنه (پژواک، ٤ ميزان ٩٥): مقامات امنيتى در فارياب مى گويند که افراد مسلح مربوط به احزاب جمعيت و جنبش در ولسوالى پشتونکوت اين ولايت بار ديگر با هم درگير شدند که در نتيجه ٩ فرد ملکى مجروح گرديدند.

يک منبع امنيتى در فارياب که نخواست نامش گرفته شود به آژانس خبرى پژواک گفت که درگيرى ميان افراد مسلح وابسته به احزاب جمعيت و جنبش شب گذشته در مناطق هزاره قلعه و زرشوى ولسوالى پشتونکوت آغاز گرديد.

منبع مى گويد که درگيری بين افراد عبدالرحمن مشهور به شمال و نسيم شيرزاد با افراد خليفه صالح و اعظم پهلوان آغاز و تا کنون نيز جريان دارد و طرف هاى درگير از سلاح هاى سبک و سنگين استفاده مى کنند که به اثر اصابت يک هاوان بر منزل مسکونی ٦ فرد ملکی مجروح گرديدند.

اما داکتر معروف ثمر رييس صحت عامه فارياب مى گويد که از اين رويداد ٩ مجروح بشمول چهار طفل و يک زن به شفاخانه افغان _ترک ميمنه انتقال يافته اند.وى مى گويد که وضعيت سه تن از مجروحين وخیم مى باشد.

دو روز قبل نيز در درگيرى ميان افراد مسلح احزاب جمعيت و جنبش در ولسوالى بلچراغ و پشتونکوت صورت گرفته بود که تلفات نيز در پى داشت.

http://www.pajhwok.com

منبع اصلی مطلب : آسیا نیوز
برچسب ها : جمعيت ,افراد ,درگيرى ,مجروح ,ميان ,پشتونکوت ,احزاب جمعيت ,افراد مسلح ,مجروح گرديدند ,درگيرى ميان ,ميان افراد ,ميان طرفداران جمعيت
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

پو اس ام اس : درگيرى تازه ميان طرفداران جمعيت و جنبش در فاریاب افغانستان